• Randevu Hattı
  • 0 262 262 XX XX

WST güvencesi ile aramalarda google ilk sayfada çıkan mobil uyumlu bu siteyi kiralayabilirsiniz. Tel: 0 536 881 11 11

SAĞLIKLA KALIN

BLOG

Kartepe nam-ı diğer Keltepe yaz kış bütün mevsimlerde İzmit ve yakın çevrenin uğrak yeridir. Özellikle yaz aylarında İzmitliler için temiz hava almanın ve doğa ile buluşmanın yeri olarak düşünebiliriz. Ünü İzmit'i aşan doğa harikası bu yerin İstanbullular arasında da popülaritesi giderek artmaktadır. Zaten bu durumu haftasonu trafiğindeki 34 plaka araçlardan anlayabiliyoruz.

Hava kirliliği günümüz dünyasının en önemli sorunlarından biridir. İnsan nüfusu çoğaldıkça ve sanayileşme arttıkça atmosfere yayılan gazları önemsemeyişimizden hava kirliliği artıyor. Kocaeli ilimiz Türkiye'mizin sanayi başkentidir ve İzmit'te çevresindeki ve içinde barındırdığı fabrikalar ile ülkemizin önemli ilçelerinden biridir.

Sınavlara ders çalışarak hazırlanmanın yanında çocuklarımıızın beslenmesi, dinlenmesi, gezmesi ve eğlenmesi gibi aktivitelerle de fizyolojik ve psikolojik olarak hazırlık yapmak gerekiyor. Yine bir sınav döneminden geçiyoruz. Çocuklarımız lise ve üniversite sınavlarına giriyor, hayatlarının kalan dönemlerini iyi geçirebilme adına ter döküyor. 

ADDRESS

E104, Hill Street 2, watson road, Chicago,il

EMERGENCY (24X7)

Mobile: +601 258 8527 Tell : 123 456 7890

EMAIL US

info@medimate.com info@smitjon.com

WORKING HOURS

Mon to Sat 9 am to 11 pmSunday 10 am to 6 pm