• Randevu Hattı
  • 0 262 262 XX XX

WST güvencesi ile aramalarda google ilk sayfada çıkan mobil uyumlu bu siteyi kiralayabilirsiniz. Tel: 0 536 881 11 11

İZMİT'İN HAVASI VE ÇOCUK SAĞLIĞI

HAVA KİRLİLİĞİNİ ÖNLEMEK ELİMİZDE

Kocaeli ilimiz Türkiye'mizin sanayi başkentidir ve İzmit'te çevresindeki ve içinde barındırdığı fabrikalar ile ülkemizin önemli ilçelerinden biridir. İzmit tarihi boyunca Marmarayı Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerine bağlaması sebebi ile önemli yerleşim merkezlerinden biri olmuştur. Günümüzde de konumu münasebeti ile bir geçiş noktası halindedir.

Nüfusu giderek artan ilçemizde geçmişe nazaran daha iyi olsa da hava kirliliği seviyesi nispeten yüksek seviyelerdedir. Birçok hastalıkların kaynağı olan pis havayı ilçemizde önlemek hepimizin elindedir. Tüm İzmit halkının, iş yerlerinin, fabrikaların ve devlet kurumlarının bilinçli bir şekilde hareket etmesi ile hava kirliliği seviyeleri daha da düşürülebilir. 

Çocuklarımızda sıkça rastlanan üst solunum yolu enfeksiyonları bir çocuk doktoru olarak İzmit'in dikkat çeken rahatsızlıklarından birisidir. Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı büyüyebilmesi için hava kalitesine hepimizin azami özen göstermesi gerekmektedir.

Özellikle fabrikaların ve atık çıkaran işletmelerin gerekli önlemleri alması, doğamızı ve denizimizi koruyarak hareket etmesi gerekmektedir. Sokağa atılan çöplere halk olarak bizim dikkat etmemiz gerekmektedir. 

İzmit hepimizin ve havası temiz olursa çocuklarımız da sağlıklı büyüyecek. Lütfen bu konuya hep birlikte önem verelim.

HİZMETLERİMİZ

ÇOCUKLARIMIZ HERŞEYİMİZ

01

Beslenme

Çocuk gıda sistematiği ve tedavisi
04

Çocuk Cerrahisi

Çocuk ameliyatları ve sünnet
02

Kulak Burun Boğaz

KBB Hastalıkları tanı ve tedavisi
05

Yenidoğan Takibi

Bebek gelişimi ve aşı takibi
03

Allerji

Çocuk allerjen tetkik ve tedavisi
06

Ergen Hastalıkları

Ergen hastalıkları teşhis ve tedavisi
cocukdikey.jpg

DEĞERLİ
ÇOCUKLAR

İzmitimizin çocukları her zaman en iyisine layıktır. Çocuk hastalıkları teşhis ve tedavisi için doğru adrestesiniz. Bebeklikten ergenliğe kadar geçen sürede değerli çocuklarımızın büyüme, gelişme ve tedavisi için hizmetinizdeyiz. Beslenme bozuklukları, allerji testi ve tedavisi, aşılanma takibi, anne-baba, aile bütünlüğü için çocuklara nasıl davranmamız gerektiği gibi konularda uzman kadromuz ile hedefimiz hep gülen çocuklar. Uzman kadromuz, işinin ehli ekibimiz ve tecrübelerimizle sizler için buradayız.

Pedogojik yaklaşım

Planlı ve programlı tedavi


Optimum fiyatlandırma


Güler yüzlü hizmet


Doğru bilgilendirme


Açık iletişim

0
Yıllık Tecrübe
0
Mutlu Aile
0
Uzman Ekip Üyesi