• Randevu Hattı
  • 0 262 262 XX XX

WST güvencesi ile aramalarda google ilk sayfada çıkan mobil uyumlu bu siteyi kiralayabilirsiniz. Tel: 0 536 881 11 11

İZMİT'TE ÇOCUK DOKTORLUĞUNA DAİR

SİZE HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYUYORUZ

İzmit ilçemiz Kocaeli ilimizin merkez ilçesi olması, konumu ve tarihi ile ülkemizin en bilinir ve kültürlü nüfusuna sahip ilçelerinden birisidir. Bünyesinde, yeşillikler, mavi deniz, tarihi eserler ve ülkemizin en önemli fabrikalarında harmanlanmış işçilik kültürü barındıran İzmit araştırmalara göre ülkemizdeki en mutlu halka sahip bölgelerden de birisidir.
Özellikle çarşıları, alışveriş merkezleri, Sekapark ve diğer parkları ile yaşanılası ilçelerin de başında gelmektedir.
Ne varki bir takım etkenlere bağlı olarak özellikle allerjenler ve üst solunum yolları enfeksiyonları açısından daha kırsal bölgelere göre daha olumsuz şartlardadır. Ama bu tüm sanayileşmiş ve şehirleşmiş alanlardaki klasik kronik problemdir.
Bu sebeple izmit'in çocuklarında sıkça nezle, grip, bronşit ve diğer bir takım solunum yolu hastalıklarına sıkça rastlanmaktadır. Bir İzmit Çocuk Doktoru olarak bu olguda, izmitin doğa ve hava koşullarını bilerek çalıştığımızdan oldukça tecrübeliyiz.
İzmitte çocuk doktoru olarak hizmet vermek hep gurur duyduğumuz bir durum ve güzel izmitin değerli çocuklarına ve anne babalarına hizmet vermekten hep mutluluk duyduk.
Doktorluk hele hele çocuk doktorluğu en zor mesleklerden biridir. Çünkü yenidoğan ve bebeklerde siz konuşamadığı için kendisini ifade edemeyen, derdini anlatamayan insanlarla ilgilenirsiniz. Dolayısı ile hastalıkları ve yakınmaları bulup ortaya çıkarmak diğer dallara göre bir nebze olsun daha zordur. Bu yüzden biz dikkatle, bütün tecrübemizi ortaya koyarak çalışır ve İzmit'e hizmet ederiz.
Anne ve babalara tavsiyemiz mutlaka bizim ilaç ve tedavi programımıza uymaları ve çocuklarının sağlığına dikkat etmeleridir. Çocuklukta yaşanılan tüm hastalıklar ilerki yaşamlarına da etki ettiği için sağlıkla büyüyen bir çocuk olgun yaşlarında da sağlıklı bir birey olacaktır.

HİZMETLERİMİZ

ÇOCUKLARIMIZ HERŞEYİMİZ

01

Beslenme

Çocuk gıda sistematiği ve tedavisi
04

Çocuk Cerrahisi

Çocuk ameliyatları ve sünnet
02

Kulak Burun Boğaz

KBB Hastalıkları tanı ve tedavisi
05

Yenidoğan Takibi

Bebek gelişimi ve aşı takibi
03

Allerji

Çocuk allerjen tetkik ve tedavisi
06

Ergen Hastalıkları

Ergen hastalıkları teşhis ve tedavisi
cocukdikey.jpg

DEĞERLİ
ÇOCUKLAR

İzmitimizin çocukları her zaman en iyisine layıktır. Çocuk hastalıkları teşhis ve tedavisi için doğru adrestesiniz. Bebeklikten ergenliğe kadar geçen sürede değerli çocuklarımızın büyüme, gelişme ve tedavisi için hizmetinizdeyiz. Beslenme bozuklukları, allerji testi ve tedavisi, aşılanma takibi, anne-baba, aile bütünlüğü için çocuklara nasıl davranmamız gerektiği gibi konularda uzman kadromuz ile hedefimiz hep gülen çocuklar. Uzman kadromuz, işinin ehli ekibimiz ve tecrübelerimizle sizler için buradayız.

Pedogojik yaklaşım

Planlı ve programlı tedavi


Optimum fiyatlandırma


Güler yüzlü hizmet


Doğru bilgilendirme


Açık iletişim

0
Yıllık Tecrübe
0
Mutlu Aile
0
Uzman Ekip Üyesi